Avtobusna Postaja Ljubljana logotip

Kam potujete?

VOZNI RED IN SPLETNI NAKUP VOZOVNIC

Ljubljana avtobusna postaja

Kranj Orehek

Ponedeljek, 22. julij 2024

pon.
22. jul.
17:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Kranj Orehek ob 18:00
Čas vožnje: 30 min
18:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Kranj Orehek ob 19:00
Čas vožnje: 30 min
18:45 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Kranj Orehek ob 19:15
Čas vožnje: 30 min
19:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Kranj Orehek ob 19:30
Čas vožnje: 30 min
19:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Kranj Orehek ob 20:00
Čas vožnje: 30 min
19:45 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Kranj Orehek ob 20:15
Čas vožnje: 30 min
20:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Kranj Orehek ob 21:00
Čas vožnje: 30 min
20:45 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Kranj Orehek ob 21:15
Čas vožnje: 30 min
21:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Kranj Orehek ob 21:30
Čas vožnje: 30 min
22:45 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Kranj Orehek ob 23:15
Čas vožnje: 30 min