Avtobusna Postaja Ljubljana logotip

Kam potujete?

VOZNI RED IN SPLETNI NAKUP VOZOVNIC

Ljubljana avtobusna postaja

Zürich (Švica)

Nedelja, 21. april 2024

ned.
21. apr.
19:35 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Zürich (Švica) ob 05:55
Čas vožnje: 10 h 20 min
22:40 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Zürich (Švica) ob 10:25
Čas vožnje: 11 h 45 min
23:25 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Zürich (Švica) ob 13:50
Čas vožnje: 14 h 25 min