Avtobusna Postaja Ljubljana logotip

Kam potujete?

VOZNI RED IN SPLETNI NAKUP VOZOVNIC

Ljubljana avtobusna postaja

Verona (Italija)

Nedelja, 26. maj 2024

ned.
26. maj.
16:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Verona (Italija) ob 22:30
Čas vožnje: 6 h 30 min
20:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Verona (Italija) ob 03:05
Čas vožnje: 6 h 55 min
23:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Verona (Italija) ob 04:50
Čas vožnje: 5 h 40 min
23:25 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Verona (Italija) ob 04:15
Čas vožnje: 4 h 50 min