Avtobusna Postaja Ljubljana logotip

Kam potujete?

VOZNI RED IN SPLETNI NAKUP VOZOVNIC

Ljubljana avtobusna postaja

Strunjan

Nedelja, 26. maj 2024

ned.
26. maj.
15:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Strunjan ob 17:42
Čas vožnje: 2 h 42 min
15:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Strunjan ob 17:18
Čas vožnje: 1 h 48 min
20:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Strunjan ob 22:14
Čas vožnje: 1 h 44 min