Avtobusna Postaja Ljubljana logotip

Kam potujete?

VOZNI RED IN SPLETNI NAKUP VOZOVNIC

Ljubljana avtobusna postaja

Portorož

Nedelja, 26. maj 2024

ned.
26. maj.
15:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Portorož ob 17:48
Čas vožnje: 2 h 48 min
15:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Portorož ob 17:24
Čas vožnje: 1 h 54 min
20:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Portorož ob 22:22
Čas vožnje: 1 h 52 min
23:15 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Portorož ob 06:57
Čas vožnje: 7 h 42 min