Avtobusna Postaja Ljubljana logotip

Kam potujete?

VOZNI RED IN SPLETNI NAKUP VOZOVNIC

Ljubljana avtobusna postaja

München (Nemčija)

Nedelja, 21. april 2024

ned.
21. apr.
19:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod München (Nemčija) ob 01:30
Čas vožnje: 6 h 20 min
20:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod München (Nemčija) ob 02:30
Čas vožnje: 6 h 20 min
21:20 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod München (Nemčija) ob 02:50
Čas vožnje: 5 h 30 min
22:40 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod München (Nemčija) ob 04:05
Čas vožnje: 5 h 25 min