Avtobusna Postaja Ljubljana logotip

Kam potujete?

VOZNI RED IN SPLETNI NAKUP VOZOVNIC

Ljubljana avtobusna postaja

Dunaj (Avstrija)

Nedelja, 26. maj 2024

ned.
26. maj.
14:35 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Dunaj (Avstrija) ob 20:05
Čas vožnje: 5 h 30 min
14:35 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Dunaj (Avstrija) ob 19:35
Čas vožnje: 5 h
16:50 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Dunaj (Avstrija) ob 22:05
Čas vožnje: 5 h 15 min
18:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Dunaj (Avstrija) ob 00:15
Čas vožnje: 5 h 45 min
18:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Dunaj (Avstrija) ob 23:45
Čas vožnje: 5 h 15 min
20:15 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Dunaj (Avstrija) ob 02:05
Čas vožnje: 5 h 50 min
20:15 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Dunaj (Avstrija) ob 01:35
Čas vožnje: 5 h 20 min