Avtobusna Postaja Ljubljana logotip

Kam potujete?

VOZNI RED IN SPLETNI NAKUP VOZOVNIC

Ljubljana avtobusna postaja

Zagreb (Hrvaška)

Sobota, 30. september 2023

sob.
30. sep.
5:05 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Zagreb (Hrvaška) ob 7:40
Čas vožnje: 2 h 35 min
5:50 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Zagreb (Hrvaška) ob 8:50
Čas vožnje: 3 h
6:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Zagreb (Hrvaška) ob 8:55
Čas vožnje: 2 h 25 min
6:55 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Zagreb (Hrvaška) ob 9:20
Čas vožnje: 2 h 25 min
8:05 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Zagreb (Hrvaška) ob 10:25
Čas vožnje: 2 h 20 min
8:25 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Zagreb (Hrvaška) ob 11:10
Čas vožnje: 2 h 45 min
10:05 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Zagreb (Hrvaška) ob 12:40
Čas vožnje: 2 h 35 min
10:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Čas vožnje: 2 h 20 min

Čas vožnje: 2 h 25 min
13:35 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Zagreb (Hrvaška) ob 16:35
Čas vožnje: 3 h
14:05 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Zagreb (Hrvaška) ob 16:30
Čas vožnje: 2 h 25 min
16:05 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Zagreb (Hrvaška) ob 18:30
Čas vožnje: 2 h 25 min
17:25 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Zagreb (Hrvaška) ob 20:05
Čas vožnje: 2 h 40 min
18:05 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Zagreb (Hrvaška) ob 20:25
Čas vožnje: 2 h 20 min
19:50 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Zagreb (Hrvaška) ob 22:05
Čas vožnje: 2 h 15 min
20:25 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Zagreb (Hrvaška) ob 22:50
Čas vožnje: 2 h 25 min
Vstop ni mogoč Mednarodna linija - Potovanje med postajališči znotraj Slovenije ni mogoče.
20:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Zagreb (Hrvaška) ob 22:50
Čas vožnje: 2 h 20 min
20:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Zagreb (Hrvaška) ob 23:00
Čas vožnje: 2 h 30 min
21:05 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Zagreb (Hrvaška) ob 23:35
Čas vožnje: 2 h 30 min
21:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Zagreb (Hrvaška) ob 23:55
Čas vožnje: 2 h 25 min