Avtobusna Postaja Ljubljana logotip

Kam potujete?

VOZNI RED IN SPLETNI NAKUP VOZOVNIC

Ljubljana avtobusna postaja

Rodica

Četrtek, 1. junij 2023

čet.
1. jun.
17:40 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Rodica ob 18:09
Čas vožnje: 29 min
18:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Rodica ob 18:29
Čas vožnje: 29 min
19:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Rodica ob 19:29
Čas vožnje: 29 min
19:40 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Rodica ob 20:09
Čas vožnje: 29 min
20:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Rodica ob 20:58
Čas vožnje: 28 min
21:20 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Rodica ob 21:50
Čas vožnje: 30 min
21:45 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Rodica ob 22:14
Čas vožnje: 29 min
23:05 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Rodica ob 23:34
Čas vožnje: 29 min