Avtobusna Postaja Ljubljana logotip

Kam potujete?

VOZNI RED IN SPLETNI NAKUP VOZOVNIC

Ljubljana avtobusna postaja

Luzern (Švica)

Četrtek, 1. junij 2023

čet.
1. jun.
16:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Luzern (Švica) ob 4:20
Čas vožnje: 12 h 20 min
19:35 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Luzern (Švica) ob 12:10
Čas vožnje: 16 h 35 min
23:25 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Luzern (Švica) ob 12:55
Čas vožnje: 13 h 30 min