Avtobusna Postaja Ljubljana logotip

Kam potujete?

VOZNI RED IN SPLETNI NAKUP VOZOVNIC

Ljubljana avtobusna postaja

Ljubljana Stadion

Četrtek, 1. junij 2023

čet.
1. jun.
11:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 11:34
Čas vožnje: 4 min
11:35 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 11:40
Čas vožnje: 5 min
11:45 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 11:49
Čas vožnje: 4 min
11:55 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 12:00
Čas vožnje: 5 min
12:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 12:04
Čas vožnje: 4 min
12:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 12:05
Čas vožnje: 5 min
12:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 12:14
Čas vožnje: 4 min
12:15 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 12:19
Čas vožnje: 4 min
12:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 12:34
Čas vožnje: 4 min
12:45 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 12:49
Čas vožnje: 4 min
12:45 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 12:49
Čas vožnje: 4 min
12:50 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 12:55
Čas vožnje: 5 min
13:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 13:04
Čas vožnje: 4 min
13:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 13:05
Čas vožnje: 5 min
13:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 13:14
Čas vožnje: 4 min
13:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 13:15
Čas vožnje: 5 min
13:25 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 13:29
Čas vožnje: 4 min
13:35 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 13:39
Čas vožnje: 4 min
13:45 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 13:49
Čas vožnje: 4 min
13:45 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 13:50
Čas vožnje: 5 min
14:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 14:04
Čas vožnje: 4 min
14:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 14:05
Čas vožnje: 5 min
14:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 14:05
Čas vožnje: 5 min
14:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 14:14
Čas vožnje: 4 min
14:20 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 14:24
Čas vožnje: 4 min
14:25 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 14:29
Čas vožnje: 4 min
14:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 14:34
Čas vožnje: 4 min
14:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 14:35
Čas vožnje: 5 min
14:35 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 14:39
Čas vožnje: 4 min
14:40 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 14:45
Čas vožnje: 5 min
14:45 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 14:49
Čas vožnje: 4 min
15:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 15:04
Čas vožnje: 4 min
15:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 15:04
Čas vožnje: 4 min
15:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 15:14
Čas vožnje: 4 min
15:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 15:14
Čas vožnje: 4 min
15:20 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 15:24
Čas vožnje: 4 min
15:20 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 15:25
Čas vožnje: 5 min
15:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 15:34
Čas vožnje: 4 min
15:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 15:35
Čas vožnje: 5 min
15:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 15:35
Čas vožnje: 5 min
15:40 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 15:44
Čas vožnje: 4 min
16:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 16:04
Čas vožnje: 4 min
16:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 16:14
Čas vožnje: 4 min
16:15 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 16:20
Čas vožnje: 5 min
16:20 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 16:24
Čas vožnje: 4 min
16:20 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 16:25
Čas vožnje: 5 min
16:40 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 16:44
Čas vožnje: 4 min
17:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 17:04
Čas vožnje: 4 min
17:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 17:14
Čas vožnje: 4 min
17:20 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 17:24
Čas vožnje: 4 min
17:40 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 17:44
Čas vožnje: 4 min
18:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 18:04
Čas vožnje: 4 min
18:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 18:05
Čas vožnje: 5 min
18:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 18:14
Čas vožnje: 4 min
18:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 18:34
Čas vožnje: 4 min
18:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 18:35
Čas vožnje: 5 min
18:45 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 18:50
Čas vožnje: 5 min
19:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 19:04
Čas vožnje: 4 min
19:05 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 19:10
Čas vožnje: 5 min
19:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 19:14
Čas vožnje: 4 min
19:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 19:14
Čas vožnje: 4 min
19:20 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 19:24
Čas vožnje: 4 min
19:40 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 19:44
Čas vožnje: 4 min
20:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 20:14
Čas vožnje: 4 min
20:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 20:14
Čas vožnje: 4 min
20:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 20:15
Čas vožnje: 5 min
20:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 20:15
Čas vožnje: 5 min
20:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 20:35
Čas vožnje: 5 min
20:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 20:35
Čas vožnje: 5 min
20:55 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 21:00
Čas vožnje: 5 min
21:20 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 21:25
Čas vožnje: 5 min
21:45 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 21:49
Čas vožnje: 4 min
22:20 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 22:24
Čas vožnje: 4 min
23:05 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana Stadion ob 23:09
Čas vožnje: 4 min