Avtobusna Postaja Ljubljana logotip

Kam potujete?

VOZNI RED IN SPLETNI NAKUP VOZOVNIC

Ljubljana avtobusna postaja

Izola

Nedelja, 26. maj 2024

ned.
26. maj.
15:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Izola ob 17:35
Čas vožnje: 2 h 35 min
15:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Izola ob 17:11
Čas vožnje: 1 h 41 min
19:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Izola ob 20:34
Čas vožnje: 1 h 34 min
20:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Izola ob 22:07
Čas vožnje: 1 h 37 min