Avtobusna Postaja Ljubljana logotip

Kam potujete?

VOZNI RED IN SPLETNI NAKUP VOZOVNIC

Ljubljana avtobusna postaja

Domžale

Četrtek, 13. junij 2024

čet.
13. jun.
20:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Domžale ob 20:37
Čas vožnje: 27 min
20:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Domžale ob 20:36
Čas vožnje: 26 min
20:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Domžale ob 20:34
Čas vožnje: 24 min
20:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Domžale ob 20:55
Čas vožnje: 25 min
21:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Domžale ob 21:25
Čas vožnje: 25 min
21:20 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Domžale ob 21:47
Čas vožnje: 27 min
21:45 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Domžale ob 22:12
Čas vožnje: 27 min
22:20 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Domžale ob 22:47
Čas vožnje: 27 min
22:20 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Domžale ob 22:46
Čas vožnje: 26 min
23:05 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Domžale ob 23:32
Čas vožnje: 27 min