Avtobusna Postaja Ljubljana logotip

Kam potujete?

VOZNI RED IN SPLETNI NAKUP VOZOVNIC

Ljubljana avtobusna postaja

Aachen (Nemčija)

Nedelja, 21. april 2024

ned.
21. apr.
16:50 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Aachen (Nemčija) ob 14:24
Čas vožnje: 21 h 34 min
19:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Aachen (Nemčija) ob 11:35
Čas vožnje: 16 h 25 min
20:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Aachen (Nemčija) ob 14:00
Čas vožnje: 17 h 50 min
21:20 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Aachen (Nemčija) ob 15:45
Čas vožnje: 18 h 25 min