Avtobusna Postaja Ljubljana logotip

Kam potujete?

VOZNI RED IN SPLETNI NAKUP VOZOVNIC

Ljubljana avtobusna postaja

Trst (Italija)

Sobota, 20. april 2024

sob.
20. apr.
04:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Trst (Italija) ob 05:35
Čas vožnje: 1 h 25 min
07:40 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Trst (Italija) ob 09:10
Čas vožnje: 1 h 30 min
09:15 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Trst (Italija) ob 10:50
Čas vožnje: 1 h 35 min
10:20 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Trst (Italija) ob 11:45
Čas vožnje: 1 h 25 min
13:15 od Ljubljana
Prihod Trieste ob 14:40
Čas vožnje: 1 h 25 min
14:35 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Trst (Italija) ob 16:00
Čas vožnje: 1 h 25 min
16:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Trst (Italija) ob 17:35
Čas vožnje: 1 h 35 min
20:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Trst (Italija) ob 21:40
Čas vožnje: 1 h 30 min
20:40 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Trst (Italija) ob 22:05
Čas vožnje: 1 h 25 min
23:15 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Trst (Italija) ob 00:45
Čas vožnje: 1 h 30 min