Avtobusna Postaja Ljubljana logotip

Kam potujete?

VOZNI RED IN SPLETNI NAKUP VOZOVNIC

Ljubljana avtobusna postaja

Milano (Italija)

Nedelja, 26. maj 2024

ned.
26. maj.
16:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Milano (Italija) ob 00:50
Čas vožnje: 8 h 50 min
20:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Milano (Italija) ob 05:30
Čas vožnje: 9 h 20 min
20:40 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Milano (Italija) ob 07:30
Čas vožnje: 10 h 50 min
23:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Milano (Italija) ob 07:00
Čas vožnje: 7 h 50 min
23:15 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Milano (Italija) ob 08:30
Čas vožnje: 9 h 15 min
23:25 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Milano (Italija) ob 06:35
Čas vožnje: 7 h 10 min