Avtobusna Postaja Ljubljana logotip

Kam potujete?

VOZNI RED IN SPLETNI NAKUP VOZOVNIC

Ljubljana avtobusna postaja

Log pri Brezovici vas

Sobota, 20. april 2024

sob.
20. apr.
05:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Log pri Brezovici vas ob 05:57
Čas vožnje: 27 min
06:20 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Log pri Brezovici vas ob 06:47
Čas vožnje: 27 min
07:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Log pri Brezovici vas ob 07:27
Čas vožnje: 27 min
07:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Log pri Brezovici vas ob 07:36
Čas vožnje: 26 min
07:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Log pri Brezovici vas ob 07:57
Čas vožnje: 27 min
08:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Log pri Brezovici vas ob 08:27
Čas vožnje: 27 min
09:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Log pri Brezovici vas ob 09:27
Čas vožnje: 27 min
10:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Log pri Brezovici vas ob 10:27
Čas vožnje: 27 min
11:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Log pri Brezovici vas ob 11:27
Čas vožnje: 27 min
11:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Log pri Brezovici vas ob 11:56
Čas vožnje: 26 min
12:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Log pri Brezovici vas ob 12:27
Čas vožnje: 27 min
13:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Log pri Brezovici vas ob 13:27
Čas vožnje: 27 min
13:45 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Log pri Brezovici vas ob 14:11
Čas vožnje: 26 min
14:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Log pri Brezovici vas ob 14:57
Čas vožnje: 27 min
15:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Log pri Brezovici vas ob 15:26
Čas vožnje: 26 min
15:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Log pri Brezovici vas ob 15:57
Čas vožnje: 27 min
16:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Log pri Brezovici vas ob 16:57
Čas vožnje: 27 min
17:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Log pri Brezovici vas ob 17:57
Čas vožnje: 27 min
18:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Log pri Brezovici vas ob 18:57
Čas vožnje: 27 min
19:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Log pri Brezovici vas ob 19:57
Čas vožnje: 27 min
20:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Log pri Brezovici vas ob 20:57
Čas vožnje: 27 min
22:20 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Log pri Brezovici vas ob 22:47
Čas vožnje: 27 min
23:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Log pri Brezovici vas ob 23:27
Čas vožnje: 27 min