Avtobusna Postaja Ljubljana logotip

Kam potujete?

VOZNI RED IN SPLETNI NAKUP VOZOVNIC

Ljubljana avtobusna postaja

Ljubljana AMZS

Sobota, 20. april 2024

sob.
20. apr.
06:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 06:07
Čas vožnje: 7 min
06:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 06:16
Čas vožnje: 6 min
06:25 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 06:31
Čas vožnje: 6 min
07:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 07:06
Čas vožnje: 6 min
08:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 08:06
Čas vožnje: 6 min
08:30 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 08:38
Čas vožnje: 8 min
09:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 09:06
Čas vožnje: 6 min
09:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 09:16
Čas vožnje: 6 min
09:50 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 09:57
Čas vožnje: 7 min
10:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 10:06
Čas vožnje: 6 min
11:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 11:07
Čas vožnje: 7 min
11:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 11:16
Čas vožnje: 6 min
12:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 12:06
Čas vožnje: 6 min
13:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 13:06
Čas vožnje: 6 min
13:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 13:06
Čas vožnje: 6 min
13:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 13:16
Čas vožnje: 6 min
14:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 14:06
Čas vožnje: 6 min
14:15 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 14:21
Čas vožnje: 6 min
15:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 15:06
Čas vožnje: 6 min
15:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 15:16
Čas vožnje: 6 min
16:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 16:06
Čas vožnje: 6 min
17:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 17:06
Čas vožnje: 6 min
17:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 17:16
Čas vožnje: 6 min
17:25 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 17:33
Čas vožnje: 8 min
18:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 18:07
Čas vožnje: 7 min
19:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 19:07
Čas vožnje: 7 min
19:05 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 19:13
Čas vožnje: 8 min
19:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 19:16
Čas vožnje: 6 min
20:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 20:06
Čas vožnje: 6 min
21:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 21:06
Čas vožnje: 6 min
22:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 22:07
Čas vožnje: 7 min
23:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Ljubljana AMZS ob 23:06
Čas vožnje: 6 min