Avtobusna Postaja Ljubljana logotip

Kam potujete?

VOZNI RED IN SPLETNI NAKUP VOZOVNIC

Ljubljana avtobusna postaja

Lesno Brdo

Nedelja, 26. maj 2024

ned.
26. maj.
14:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Lesno Brdo ob 14:28
Čas vožnje: 28 min
16:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Lesno Brdo ob 16:28
Čas vožnje: 28 min
18:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Lesno Brdo ob 18:28
Čas vožnje: 28 min
20:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Lesno Brdo ob 20:28
Čas vožnje: 28 min
22:20 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Lesno Brdo ob 22:48
Čas vožnje: 28 min