Avtobusna Postaja Ljubljana logotip

Kam potujete?

VOZNI RED IN SPLETNI NAKUP VOZOVNIC

Ljubljana avtobusna postaja

Krtina pri Dobu

Sobota, 20. april 2024

sob.
20. apr.
06:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Krtina pri Dobu ob 06:35
Čas vožnje: 35 min
08:35 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Krtina pri Dobu ob 09:10
Čas vožnje: 35 min
14:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Krtina pri Dobu ob 14:45
Čas vožnje: 35 min
17:25 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Krtina pri Dobu ob 18:00
Čas vožnje: 35 min