Avtobusna Postaja Ljubljana logotip

Kam potujete?

VOZNI RED IN SPLETNI NAKUP VOZOVNIC

Ljubljana avtobusna postaja

Idrija Likerca

Sobota, 20. april 2024

sob.
20. apr.
08:10 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Idrija Likerca ob 09:23
Čas vožnje: 1 h 13 min
10:15 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Idrija Likerca ob 11:28
Čas vožnje: 1 h 13 min
12:45 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Idrija Likerca ob 13:58
Čas vožnje: 1 h 13 min
14:15 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Idrija Likerca ob 15:19
Čas vožnje: 1 h 4 min
16:15 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Idrija Likerca ob 17:28
Čas vožnje: 1 h 13 min
18:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Idrija Likerca ob 19:13
Čas vožnje: 1 h 13 min
19:15 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Idrija Likerca ob 20:28
Čas vožnje: 1 h 13 min