Avtobusna Postaja Ljubljana logotip

Kam potujete?

VOZNI RED IN SPLETNI NAKUP VOZOVNIC

Ljubljana avtobusna postaja

Dolnja Prekopa

Sobota, 20. april 2024

sob.
20. apr.
10:50 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Dolnja Prekopa ob 12:34
Čas vožnje: 1 h 44 min
13:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Dolnja Prekopa ob 14:39
Čas vožnje: 1 h 39 min
16:40 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Dolnja Prekopa ob 18:19
Čas vožnje: 1 h 39 min