Avtobusna Postaja Ljubljana logotip

Kam potujete?

VOZNI RED IN SPLETNI NAKUP VOZOVNIC

Ljubljana avtobusna postaja

Bohinjsko jezero

Sobota, 20. april 2024

sob.
20. apr.
06:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Bohinjsko jezero ob 07:57
Čas vožnje: 1 h 57 min
07:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Bohinjsko jezero ob 08:57
Čas vožnje: 1 h 57 min
08:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Bohinjsko jezero ob 09:57
Čas vožnje: 1 h 57 min
10:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Bohinjsko jezero ob 11:57
Čas vožnje: 1 h 57 min
11:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Bohinjsko jezero ob 12:57
Čas vožnje: 1 h 57 min
12:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Bohinjsko jezero ob 13:57
Čas vožnje: 1 h 57 min
13:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Bohinjsko jezero ob 14:57
Čas vožnje: 1 h 57 min
14:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Bohinjsko jezero ob 15:57
Čas vožnje: 1 h 57 min
15:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Bohinjsko jezero ob 16:57
Čas vožnje: 1 h 57 min
17:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Bohinjsko jezero ob 18:57
Čas vožnje: 1 h 57 min
19:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Bohinjsko jezero ob 20:57
Čas vožnje: 1 h 57 min
21:00 od Ljubljana avtobusna postaja
Prihod Bohinjsko jezero ob 22:57
Čas vožnje: 1 h 57 min