Poletne aktivnosti na Krvavcu

Visokogorje blizu Ljubljane

Poletni park Krvavec z aktivnimi doživetji ponuja možnost igre, aktivnega preživljanja prostega časa in celodnevne zabave na prostem. Namenjen je mladim, individualnim rekreativcem oz. skupinam ter družinam. Pustolovski park in 6 dodatnih aktivnosti. Atraktivni spusti z gorskimi go-karti, skiroji in kolesi.

Cenik poletnih aktivnosti 2019

 

Vozni red

PostajališčaV2V2V2V2V2V2
ODHODIPOVRATKI
Ljubljana AP 9.00 10.50 14.5010.3214.4216.32
Ljubljana Kino Šiška9.0610.5614.5610.2714.3716.27
Ljubljana Trata9.1011.0015.0010.2314.3316.23
Ljubljana Šentvid9.1211.0215.0210.2114.3116.21
Krvavec žičnica9.4211.3215.32 9.50 14.00 15.50

Režim vožnje: V2 – vsak dan razen četrtka od 22. 6. do 1. 9. 2019

 

PostajališčaČ1Č1Č1
ODHODIPOVRATEK
Ljubljana AP 9.00 14.5014.42
Ljubljana Kino Šiška9.0614.5614.37
Ljubljana Trata9.1015.0014.33
Ljubljana Šentvid9.1215.0214.31
Krvavec žičnica9.4015.3014.00
Krvavec žičnica9.5015.5011.33
Kamnik10.3416.3411.06
Terme Snovik10.4616.46 10.50

Režim vožnje: Č1 – vozi ob četrtkih od 22. 6. do 1. 9. 2019

 

 

Bike park

Bike park Krvavec s svojimi raznolikimi traili ponuja pestro adrenalinsko doživetje za vse okuse. Spust po naših trailih je prav za vsakogar. Bike park Krvavec se ponaša s 30 km označenih kolesarskih poti in spustov za vse okuse in stopnje kolesarskega znanja.
Obenem ponuja največjo višinsko razliko v spustih med Bike parki v Sloveniji.

 

Pastirski škratje

Pastirski škratje se nastavljajo gorskemu soncu in vas pričakujejo, da vam kakšno ušpičijo. In ne pozabi, vsako nedeljo bo organiziran BREZPLAČEN voden pohod po poti! Pravljično-doživljajska pot vas popelje skozi gozdove in prostrane pašnike Krvavca ter vas nahrani z dih jemajočimi razgledi. A kako šele razburka vašo domišljijo! Podajte se na lov za biseri ajdovskih deklic, obiščite Škratov vrt, izkusite življenje v Pastirski bajti in prisluhnite Gori zvokov!

 

Avtobusne vozovnice so na voljo pri blagajnah Avtobusne postaje Ljubljana.
Vozovnice za povratni prevoz z nihalko ter vstopnice za poletne aktivnosti na Krvavcu so na voljo pri blagajnah Avtobusne postaje Ljubljana.

 

Vsi podatki so informativne narave. Vozni red pred odhodom preverite v voznem redu ali pokličite INFO center na tel. št. 1991.

Najdi svojo povezavo